•   Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu funkcjonuje wg poniższych zasad. Zarządzenie wewnętrzne Dyrektora ZSTIE: Zajęcia odbywają się zdalnie, zgodnie z planem lekcji. Z powodów organizacyjnych, nauczyciel ma prawo je skrócić do 30 minut. Uczniowie mają obowiązek uczestniczyć w zajęciach na żywo na TEAMS.  ......

  • Drodzy kandydaci!!!!! Zachęcamy do zapoznania się terminami, kryteriami oraz specyfiką oddziałów naszej szkoły. Wszystkie przydatne informacje znajdziecie na stronie www szkoły oraz na portalu Wrocławska Edukacja. Informacje dla kandydatów: http://zstie.edu.pl/dla-kandydata/ Projekty odbywające się w szkole: http://zstie.edu.pl/projekty/ Baza dydaktyczna szkoły – prezentacja Wiktorii Romańczuk z 2A:......

  • Zasady obowiązujące w czasie sesji 4-20 maja 2021: na egzamin maturalny zgłaszamy się 45 minut przed rozpoczęciem z dowodem osobistym, obowiązuje zakaz wnoszenia urządzeń telekomunikacyjnych – będą zapewnione tymczasowe szatnie, przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości,......